Scroll Top

Voucher

Zbliża się ważna okoliczność, którą pragniecie celebrować we dwoje w wyjątkowym miejscu? Chcesz swojej wybrance sprawić radość i zaskoczyć niecodziennym upominkiem? A może nie masz pomysłu na zbliżające się Walentynki? Idealnym pomysłem na prezent może być voucher na kolację w eleganckiej restauracji w Krakowie.

Wyjątkowe okazje potrzebują cudownej oprawy

Zadbaj o piękną oprawę ważnego dla Was dnia. Zaproś swoją ukochaną na romantyczną kolację, tylko we dwoje lub podaruj jej voucher. Celebrujcie ważną dla Was okoliczność, przy blasku świec, muzyce, degustując wykwintne potrawy przygotowane przez wysokiej klasy kucharza, ciesząc się każdym kolejnym łykiem wina. Romantyczna kolacja to będzie czas, który na długo zostanie w Waszej pamięci. Dodatkowo elegancki wystrój restauracji pomoże Wam oderwać się od codzienności.

Smaki luksusu – Voucher do restauracji Kraków

Romantyczna kolacja to najlepszy prezent, jaki możesz podarować drugiej osobie. Pamiętaj – w związku najważniejszy jest czas, który dajesz drugiej osobie, a przy specjalnej oprawie będzie wspaniałą pamiątką, jaka na zawsze pozostanie w Waszej pamięci. Rozkoszujcie się swoim towarzystwem delektując się pysznym, wykwintnym posiłkiem, który maksymalnie zadowoli Wasze podniebienia. Menu podczas kolacji w renomowanej restauracji będzie oryginalnie skomponowane. Niecodzienne posiłki na pewno wpłyną na pozytywne odczucia. Degustuj luksusowe przystawki, zadowól podniebienie daniem głównym i rozkoszuj zmysły nieziemskim deserem.

Zamów voucher: info@epadre.pl