Scroll Top

O nas

Restauracja padre

Pora na wielką przemianę, która z pewnością nie zostanie niezauważona przez miłośników wykwintnego smaku i niebiańskiego aromatu, wszystkich przybyłych do Krakowa. Oto właśnie, renomowana, ekskluzywna restauracja Padre, stanowiąca istną perłę tego urokliwego miasta, przeżywa reorganizację. Zgodnie z myślą, iż najważniejszy jest przede wszystkim ciągły rozwój, pragniemy zaprezentować zmiany na lepsze. Nasz lokal gastronomiczny dołoży więc wszelkich starań, aby zadowolić nawet tych najbardziej wymagających gości.

sala biesiadna
nakryty stół

Padre to restauracja z długoletnim doświadczeniem, która zajmowała honorowe miejsce w krakowskiej branży gastronomicznej, wraz z upływem lat zyskując coraz to większą liczbę zadowolonych gości. Nie poprzestaliśmy jednak na laurach. Od teraz, będziemy wkładać jeszcze więcej pracy w przygotowywane posiłki, dbając o ich jakość na najwyższym możliwym poziomie.

Po reorganizacji, rozszerzyliśmy nasze menu o rozmaite dania główne, sałatki, zupy, desery czy napoje. Dzięki temu możemy mieć pewność, że każdy z odwiedzających znajdzie coś, co najlepiej wpisuje się w jego gusta smakowe. Dania zostały skomponowane z myślą o indywidualnych preferencjach każdego z wielbicieli dobrej kuchni. Wykwintne mięsa, dania obiadowe, zupy, makarony czy wyśmienite słodkości. Od teraz, wyższa jakość w takiej samej, a niekiedy nawet niższej cenie.

Na uwagę, zasługuje również sam wystrój wnętrza lokalu. Zadbaliśmy o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół, dzięki czemu już od pierwszego wejścia, daje ono wrażenie przytulnego, zapraszając do środka. Każdy z dodatków oraz elementów został starannie dobrany tak, aby pomieszczenie stworzyło spójny całokształt, nawiązujący zarówno do rzymskiego stylu, jak i tradycyjnego krakowskiego klimatu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej restauracji!